baner nova
baner nova

Jak badania genetyczne potrafią przywrócić spokój i bezpieczeństwo

Wpis sponsorowany 

Przyszłej mamie badania genetyczne pozwalają np. upewnić się, że z dzieckiem jest wszystko w porządku. Kobieta po poronieniu może za ich pomocą dowiedzieć, że to nie z jej winy doszło do zakończenia ciąży, lecz z powodu losowej wady genetycznej u zarodka. Testy DNA na ojcostwo dają z kolei możliwość unormowania sytuacji prawnej i finansowej.

To także szansa na odzyskanie radości życia oraz zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji całej rodzinie. Potwierdzając ojcostwo, stajesz się lepszym rodzicem i pozwalasz dziecku dorastać w atmosferze przynależności do rodziny. Co jeszcze możesz zyskać, wykonując badanie DNA na ustalenie ojcostwa?

jak badania genetyczne potrafią przywrócić spokój

Przywróć radość życia i dobre samopoczucie

Jeśli nie masz pewności co do ojcostwa, czujesz się niepewnie i niespokojnie. Twoje życie pełne jest wątpliwości i rozterek. Wykonując test na ojcostwo, możesz zniwelować te negatywne uczucia i rozpocząć zupełnie nowy etap! Odmień życie swoje i swojej rodziny, zyskując spokój, stabilizację i pewność już na zawsze. Popraw relacje, stwórz szczere więzi i zapewnij sobie wewnętrzną harmonię.

Zobacz też: Badania genetyczne – pomocne nie tylko w medycynie 

Odzyskaj kontrolę nad swoim życiem

We wszystkich jego aspektach: praktycznych i emocjonalnych. Pewność, jaką da Ci badanie DNA, pozwoli Ci zaplanować przyszłość swoją i swojego dziecka oraz odzyskać panowanie nad emocjami. Dzięki temu zyskasz spokój ducha, zadbasz o zdrowie psychiczne i zniwelujesz towarzyszący Ci niepokój. Będziesz mógł również dobrze zaopiekować się dzieckiem, dbając o jego bezpieczeństwo – również finansowe.

Zadbaj o zdrowie psychiczne swojego dziecka

Psychologowie są zgodni – pewność co do tożsamości i więzi rodzinnych to jedna z podstawowych potrzeb człowieka. Jeśli nie zapewnisz swojemu dziecku świadomości co do pochodzenia i poczucia przynależności, w jego świecie pojawią się chaos, strach i smutek. Te negatywne emocje mogą skończyć się kłopotami emocjonalnymi również w przyszłości.

Stań się lepszym rodzicem i lepiej opiekuj się dzieckiem

Tylko pewny ojcostwa tata może w pełni utożsamiać się z dzieckiem, zapewniając mu troskę, miłość, dobre wychowanie i opiekę. Test DNA pozwoli Ci więc lepiej przygotować się do roli ojca, a Twoje dziecko będzie miało szansę dorastać w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa i szczerych uczuć.

Pewność co do ojcostwa korzystnie wpłynie też na kobietę – dzięki stabilizacji i zniwelowaniu negatywnych emocji stanie się ona lepszą matką. Jeśli potwierdzisz ojcostwo jeszcze w ciąży, zadbasz o korzystny jej przebieg (zmniejszysz stres towarzyszący kobiecie) i lepiej przygotujesz się do przyjścia dziecka na świat.


Tekst powstał we współpracy z serwisem testynaojcostwo.pl, www.testynaojcostwo.pl 

logo testynaojcostwo.pl

 

 


 


Zobacz też: achondroplazja, alkatonuria, anemia sierpowatachoroba Alzheimera, choroba Gauchera, choroba WilsonaDaltonizmDystrofia mięśniowa Duchenne’a, farmakogenomika,  fenyloketonuriahemochromatoza, hemofilia, hipertrichoza, homocystynuria, klątwa Ondyny, mukowiscydoza, porfiria, rdzeniowy zanik mięśni, trisomia 8, trisomia 15, trisomia 16, trisomia 22zespół Beckwitha-Wiedemanna, zespół Charge, zespół Cri du Chat, zespół Edwardsa, zespół Gilberta, zespół Klinefeltera, zespół Marfana, zespół Noonan, zespół Patau, problemy skórne a celiakia, zespół Retta, zespół Sillvera-Russella, zespół supersamicy, zespół Tourette’a, zespół Turnera, zespół Usheratest DNA , porada genetyka, genetyczne choroby metabolicznePrekoncepcja.pl – jak zajść w ciążę? , wodorowy test oddechowy a badanie genetyczne na nietolerancję laktozy, kwasice u dzieci 


kalendarz ciąży, objawy ciąży poródktóry tydzień ciąży badania w ciąży połógćwiczenia dla kobiet w ciąży usg w ciążyniepłodnośćjak leczyć niepłodnośćleczenie niepłodności , testy ojcostwa, test DNA na ojcostwo , badanie ojcostwa , cena testu na ojcostwo, koszt testu na ojcostwo 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

,,,