Partnerzy

Oto lista partnerów, w którymi serwis Genetyczne.pl nawiązał współpracę:

 

 

logo_testDNA

 TestDNA jest certyfikowanym, ogólnopolskim laboratorium genetycznym, które na polskim rynku pojawiło się w 2003 roku. Firma specjalizuje się w testach na ojcostwo, pokrewieństwo oraz diagnostyce chorób o podłożu genetycznym. W marcu 2014 roku laboratorium uruchomiło poradnię genetyczną. testDNA jest solidną marka, dla której  jakość badań i dbałość o potrzeby klienta stanowi najwyższy priorytet.

.

Logo premiumLEX

pre­mi­um­LEX należy do grupy testDNA, rozwi­ja­jącej się w branży testów na ojcostwo od 2003 roku. Spec­jal­izuje się w tes­tach gene­ty­cznych w kierunku ustal­e­nia ojcostwa i pokrewieństwa na potrzeby pry­watne  i sądowe. testDNA stawia na najwyższą jakość zarówno w anal­izach ojcostwa, jak i w obsłudze klienta, dzięki czemu  udało jej się wypra­cować pozy­cję lid­era w tes­tach DNA na ojcostwo. Marka pre­mi­um­LEX jest wynikiem wielo­let­nich starań o najwyższy poziom jakości ofer­owanych usług. Przedstawia wyjątkową ofertę badań DNA i usług pro­fesjon­al­nych, skierowaną do sądów, kance­larii, firm i osób pry­wat­nych.

.

centrumdna

Krajowe Centrum Badań Genetycznych CentrumDNA oferuje prywatne i sądowe badania na ojcostwo już od przeszło 8 lat. W tym czasie przeprowadziło tysiące analiz, których wyniki były niepodważalne. Główny punkt pobrań CetrumDNA zlokalizowany jest w Poznaniu.

.

logo_genlab

Warszawskie Centrum Genetyki GenLab oferuje najlepszy test na ojcostwo w stolicy. Przez ponad 10 lat swojego istnienia zrealizowało tysiące badań zleconych przez indywidualnych klientów oraz najważniejsze instytucje państwowe.

.

LabGen-logo

Podlaskie Centrum Genetyki LabGen daje gwarancję pewnego wyniku testu na ojcostwo. Wysoką jakość badań potwierdzają certyfikaty i wyróżnienia. Test na ojcostwo – centralny punkt pobrań materiału DNA LabGen mieści się w Białymstoku.

.

eurogen_logotyp

Centrum Badań Genetycznych Eurogen realizuje dyskretny i szybki test na ojcostwo na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu. Kadrę EuroGen tworzą ludzie z wieloletnim stażem pracy w branży medycznej.

prekoncepcja logo

Portal Prekoncepcja.pl powstał w 2017 roku. Jego główną misją jest wsparcie przyszłych rodziców w przygotowaniach do poczęcia zdrowego dziecka. Jak serwis realizuje tę misję? Przede wszystkim poprzez dostarczanie sprawdzonych informacji i porad (również eksperckich) oraz wskazanie rodzicom, jak postępować, aby począć i urodzić zdrowe dziecko.

.
badaniaprenatalne

Badaniaprenatalne.pl to serwis internetowy poświęcony tematyce badań prenatalnych, adresowany do przyszłych rodziców i nie tylko. Nie brakuje w nim również artykułów dotyczących ciąży, porodu, niepłodności i poronień oraz pielęgnacji niemowlaka.

.

poronilamLOGO

Portal Poroniłam.pl powstał, aby pomagać rodzicom po poronieniu. Wciąż poszerzamy bazę naszych tematów i dążymy do stworzenia kompletnego kompendium dla osób, które potrzebują pomocy po poronieniu. Dostarczamy informacje na temat praw rodziców i postępowania po poronieniu oraz badań i kolejnej ciąży po poronieniu. W naszym serwisie znajdą Państwo także wzory dokumentów do pobrania, które pozwalają rodzicom skorzystać ze swoich praw. Ponadto, udostępniamy anonimowy, bezpłatny czat. Wiemy z czym często wiąże się poronienie w Polsce – jesteśmy po to, aby pomóc.

.

logotyp portalu pewnytato.pl

Portal pewnytato.pl oprócz informowania stawia sobie za zadanie również pomagać wszystkim, którzy znaleźli się w sytuacji kryzysowej. Otrzymasz tutaj nie tylko pomoc psychologiczną, ale także prawną. Nasi eksperci podpowiedzą Ci, w jaki sposób uporać się z wątpliwościami i wytyczyć drogę dalszego postępowania.Portal pewnytato.pl z założenia jest bezstronny i obiektywny. Pragniemy, aby o jego wartości świadczyła bogata zawartość merytoryczna oraz realna pomoc świadczona Tym, którzy się do nas o nią zwracają. Na łamach serwisu znajdziesz między innymi:

  • Test na ojcostwo – szczegółowe informacje na temat testów DNA w kierunku ustalenia ojcostwa
  • Pomoc prawną oraz psychologiczną
  • Bazę artykułów dotyczących ojcostwa
  • Newsy i ciekawostki ze świata genetyki

.

logo testynaojcostwo.pl

Testynaojcostwo.pl jest pierwszym polskim blogiem poświęconym badaniom DNA na ustalenie ojcostwa. To bogaty zbiór artykułów poradnikowych dotyczących testów na ojcostwo i pokrewieństwo. Czytelnik znajdzie tam również ciekawostki ze świata genetyki oraz oferty badań genetycznych.

LogoMPL-00

Stowarzyszenie Rodzin Chorych Na Zespół Marfana to organizacja, której celem jest pomoc i wsparcie dla osób dotkniętych zespołem Marfana. Członkowie Stowarzyszenia dzielą się  zainteresowanymi,  wiedzą, doświadczeniem i służą pomocą, gdy jest taka potrzeba. Stowarzyszenie uświadamia jak ważne jest zrozumienie choroby, odpowiednia opieka medyczna, dieta i rehabilitacja, dzięki której można zapewnić sobie długie życie, pomimo słabości fizycznych wynikających z obecności wady genetycznej tkanki łącznej.

choroby

sosrodzice.pl logo

kobietapo30.pl logo

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *